Ecosun to správne riešenie pre Vašu dielňu

Vysoko teplotné infrapanely Ecosun S+ a S+ Anticor

pre priemyselné haly, telocvične, sály, dielne a pod. s prostredím zodpovedajúcim danému krytiu. Vhodné aj pre vysúšanie objektov. Do priestorov so zvýšenou vlhkosťou napr. do poľnohospodárskych prevádzok alebo umývacích boxov sú panely vyrábané v antikoróznom prevedení S+ Anticor.  

Vykurovacím prvkom je hlinníkova vykurovacia lamela chránená špeciálnou elektrochemickou povrchovou úpravou Silicating. Táto technológia zaisťuje úplne výnimočné a bezkonkurenčné hodnoty emisii sálavého povrchu, blížiacim sa k emisie z tzv. čierneho telesa. Vysoko teplotné sálavé panely ECOSUN sú ponúkané ako jedno, dvoj a troj lamelovom prevedení o príkonoch od 0,9 do 3,6 kW. Okrem štandardných povrchových úprav bielej, vysoko odolnej práškovej farby, sú v ponuke tak isto vykurovacie panely z nerezovej oceli, určené pre vyhrievanie priestoru s vyššími nárokmi na odolnosť panelov - napr. s vysokou vlhkosťou alebo zo vzduchom nasýtením soľou alebo inými agresívnymi látkami. Okrem štandardnej povrchovej úpravy bielou, vysoko odolnou práškovou farbou, sú v ponuke taktiež vykurovacie panely v antikoróznom prevedení. Tieto panely sú určené pre vyhrievanie priestorov s vyššími nárokmi na odolnosť - napr. s vysokou vlhkosťou alebo so vzduchom nasýteným soľami alebo inými agresívnymi látkami ( poľnohospodárske prevádzky, umývacie boxy a pod.) Možno dokúpiť výklopné závesy umožňujúce inštaláciu panelu pod náklonom, ochrannú mriežku a zápustný rám pre inštaláciu panelov do sadrokartónových a sadrovláknitých podhľadov.

Vysoko teplotné infrapanely Ecosun TH

Pretože panely ECOSUN TH majú oproti halogénovým žiaričom výrazne nižšiu povrchovú teplotu, ich prevádzka nie je sprevádzaná nežiaducim svetelným žiarením, halogénové vykurovacie telesá naopak pracujú i pri nižších teplotách okolitého prostredia.

 Reálne je možné panely ECOSUN TH použiť do teplôt cca +5°C až +10°C, pri nižších teplotách už dochádza k nadmernému ochladzovaniu lamiel a sálanie je takmer nepoznateľné. Plášť panelov i vykurovacie panely sú vo farebnom prevedení matná čierna, panely sú vybavené dvojmetrovým pripojovacím vodičom ukončeným vidlicou. Minimálna výška inštalácie je 1,8 m na podlahou (spodná hrana panelu), pri pod stropných inštaláciách musí byť medzi stropom a hornou hranou panelu odstup min. 30 cm. 

Ecosun Vaše teplo